Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
HOŞGELDİNİZ...

Hakkımızda

Hakkımızda

Form Akustik 1985 yılında kurulmuştur. Türkiye’de ALÇIPAN’ı ilk uygulayan ve tanıtan firma olarak; turizm tesisleri, iş merkezleri, hastane, okul, konut, otel ve restorasyon projelerinde öncü bir rol oynamış, bu alana damgasını vurmuştur.

“Konuttan Saraya ALÇIPAN” sloganı ile de Çırağan Sarayı restorasyon projesinde “ALÇIPAN”ı başarıyla uygulayıp tanıtan Form Akustik, ülkemiz genelinde ve yurt dışında birçok prestij projelerine başarıyla imza atmıştır. Bugüne kadar başarıyla tamamladığı 45’e yakın 5 yıldızlı hotel projelerinden bazıları ;

Ankara Hilton, İzmir Hilton , Adana Hilton ,Mersin Hilton Hotelleri, The Edition İstanbul, Whyndam Yenibosna İstanbul , Radisson Blu Asia, Four Seasons Bosphorus, Lionel Hotel İstanbul…

İlk alışveriş merkezlerinden olan Galeria Ataköy Avm projesinin tüm ortak alanlarının yanı sıra, Marmara Forum Avm projesinin tüm ortak alanlarında Form Akustik tüm taahhütlerini eksiksiz ve başarıyla yerine getirmiştir.

Türkiye Cumhuriyeti’nin en özel projelerinden MARMARAY projesinin istasyonları ( Kazlıçeşme-Yenikapı-Sirkeci-Üsküdar-Ayrılıkçeşmesi ) asma tavan uygulamalarını başarıyla tamamlamıştır.

Form Akustik dünyadaki teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri ülkemizdeki projelerde de denemiş ve bu uzmanlığını “ALÇIPAN” sisteminin tüm profil ve aksesuarlarını üreterek ispatlamıştır.

Bu tecrübeyle; 1990 yılında 3000 m2 kapalı alanda kurulan fabrikasında Türkiye’de ilk TSEK belgeli profil imalatına, “FORMEN” markası ile başlamış olup, yurt içi ve yurt dışı projelerin profil ve aksesuar ihtiyaçlarını 2003 yılından beri de TSE ve ISO-9001 kalite belgelerine haiz olarak karşılamaya devam etmektedir.

Kurulduğu ilk günden bu yana en büyük referansı olan kalitesinden taviz vermeyerek, sektörde ki faaliyetlerini profesyonel kadrolarıyla ilk gün taşımış olduğu heyecan ile sürdürmeye devam etmektedir.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Arayın!

+90 (212) 668 29 17 – 18
Arayın!